Polykarbonátové desky 10mm

Komůrkové polykarbonátové desky o tloušťce 10mm je nejprodávanější tloušťka dutinkových PC desek. Nejčastější využití je na zastřešení pergol, přístřešků, bazénů, parkovacích míst, střešních světlíků, ale i skleníků. Dostupné ve všech barevných variantách (čirá, opál, bronz, modrá, zelená). Standardní hmotnost desek 2/10 (tedy dvoustěnných desek tl. 10mm) je 1,7 kg/m2. V nabídce máme i odlehčené varianty, které jsou dostupné za nižší cenu. Menší hmotnost má za následek menší únosnost, na některé odlehčené varianty je poskytována kratší záruka (namísto 10 let např. 3 nebo 5 let). Doprava jakéhokoliv polykarbonátu i příslušenství je 500Kč!!

Montáž tohoto materiálu není nijak složitá a zvládne ji téměř každý. Nyní již jen vybrat tu nejvhodnější desku pro Váš projekt. Montážní návod naleznete zde.

 

Komůrkové polykarbonátové desky o tloušťce 10mm je nejprodávanější tloušťka dutinkových PC desek. Nejčastější využití je na zastřešení pergol, přístřešků, bazénů, parkovacích míst, střešních světlíků, ale i skleníků. Dostupné ve všech barevných variantách (čirá, opál, bronz, modrá, zelená). Standardní hmotnost desek 2/10 (tedy dvoustěnných desek tl. 10mm) je 1,7 kg/m2. V nabídce máme i odlehčené varianty, které jsou dostupné za nižší cenu. Menší hmotnost má za následek menší únosnost, na některé odlehčené varianty je poskytována kratší záruka (namísto 10 let např. 3 nebo 5 let). Doprava jakéhokoliv polykarbonátu i příslušenství je 500Kč!!

Montáž tohoto materiálu není nijak složitá a zvládne ji téměř každý. Nyní již jen vybrat tu nejvhodnější desku pro Váš projekt. Montážní návod naleznete zde.

Rychlý kontakt